Frontend developer, programátor

Hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici

Do společnosti URBITECH hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici frontend developer pro tvorbu webových aplikací a informačních systémů.
Naší vlajkovou lodí je unikátní platforma pro města a obce, jejíž součástí je i aplikace Hlášenírozhlasu.cz.
​​​​​​​Pojď se s námi podílet na rozvoji a zapoj se do dalších inovací.  Máme místo pro juniory i seniory.

Pracovní náplň

  • vývoj nových modulů do stávajících systémů
  • vývoj zcela nových systémů (portály, aplikace, e-shopy,  prezentace, evidenční systémy a další)
  • příprava a kódování webových stránek
  • údržba stávajících aplikací
  • práce v menším tříčlenném týmu

Požadujeme

  • zkušenosti s vývojem webových stránek a systémů
  • znalost webových technologiíemi JavaScript, HTML5, SCSS, LESS
  • znalost objektově orientovaného programování
  • zodpovědnost a ochotu se učit novým věcem
  • výhodou je znalost PHP, zkušenosti s JavaScript frameworky (např. React, React Native), zkušenost s Nette frameworkem, práce s verzovacím systémem GIT a znalost konfigurace webových serverů

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti a motivující ohodnocení
  • podílení se na zajímavých projektech a příležitosti učit se novým technologiím
  • práce v mladém a přátelském kolektivu
  • individuální přístup, flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • občasný Homeoffice není problém
  • laptop dle výběru a firemní telefon či tarif
  • stravenkovou kartu a další bonusy
  • otevřenost novým technologiím, které ovládáš

V případě zájmu nám neváhej napsat na e-mail  urbitech@urbitech.cz​​​​​​​

Jak to u nás vypadá?

Pracovat budeš v moderních klimatizovaných kancelářích s pohodovou dostupností z UH (15 minut) i Zlína (30 minut).

developer-kancl.jpeg