Senior PHP Developer

Hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici

SENIOR PHP DEVELOPER

Do společnosti URBITECH hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Senior PHP developer. Vyvíjíme informační systémy a aplikace pro veřejnou správu, soukromý sektor i neziskové organizace. Naší vlajkovou lodí je unikátní platforma pro města a obce, jejíž součástí je i aplikace Hlášenírozhlasu.cz. Pojď se s námi podílet na rozvoji a zapoj se do dalších inovací.

Co Tě čeká a jak to u nás funguje?

Budeš vyvíjet jak nové moduly a funkce pro stávající systémy, tak se podílet na tvorbě zcela nových systémů. U nás používáme nejnovější technologie jako je PHP 7.4 a 8.0, MySQL 8,  MariaDB, framework Nette.

Aplikace vyvíjíme v kontejnerech, od lokálního prostředí až po produkci. V rámci produkční infrastruktury používáme Docker Swarm a k nasazování využíváme CI/CD. Rádi si věci usnadňujeme, takže u nás čekej využívání nejrůznějších automatizačních nástrojů. Kód verzujeme v Gitu a tvorba nových funkcí přes pull requesty je samozřejmostí.

Co bys měl umět?

Měl bys mít výbornou znalost jazyka PHP a objektově orientovaného programování, zkušenosti s konfigurací vývojového prostředí - webové servery, databázové servery, PHP. Znalost alespoň některého z PHP frameworků, ideálně Nette. Neznáš vše zcela dokonale? Nevadí, ale měl bys mít chuť se dále vzdělávat a rozvíjet své schopnosti.

Výhodou bude, pokud budeš mít.

Zkušenosti s tvorbou aplikací v kontejnerech, s nástroji jako je Terraform, Ansible a správou linuxových serverů. Další výhodou bude, pokud Ti nejsou cizí frontend technologie - HTML5, CSS3, JS.

Co Ti nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti a motivující ohodnocení
  • podílení se na zajímavých projektech a příležitosti učit se novým technologiím
  • práce v mladém a přátelském kolektivu
  • individuální přístup, flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • občasný Homeoffice není problém
  • laptop dle výběru a firemní telefon či tarif
  • stravenkovou kartu a další bonusy
  • otevřenost novým technologiím, které ovládáš

Nástup možný ihned nebo po domluvě.

V případě zájmu nám neváhej napsat na e-mail   info@urbitech.cz

Jak to u nás vypadá?

Pracovat budeš v moderních klimatizovaných kancelářích s pohodovou dostupností z UH (15 minut) i Zlína (30 minut).

developer-kancl.jpeg