Kariéra

Hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici

PHP Developer

Do společnosti URBITECH hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici PHP developer. Vyvíjíme informační systémy a aplikace pro veřejnou správu, soukromý sektor i neziskové organizace. Naší vlajkovou lodí je unikátní platforma pro města a obce, jejíž součástí je i aplikace Hlášenírozhlasu.cz. Pojď se s námi podílet na rozvoji a zapoj se do dalších inovací.

Co Tě čeká a jak to u nás funguje?

Budeš vyvíjet jak nové moduly a funkce pro stávající systémy, tak se podílet na tvorbě zcela nových systémů. U nás používáme nejnovější technologie jako je PHP 7.4 a 8.0, MySQL 8, framework Nette, pro client-side využíváme React a mobilní aplikace tvoříme v React Native.

Aplikace vyvíjíme v kontejnerech, od lokálního prostředí až po produkci. V rámci produkční infrastruktury používáme Docker Swarm a k nasazování využíváme CI/CD. Rádi si věci usnadňujeme, takže u nás čekej využívání nejrůznějších automatizačních nástrojů. Kód verzujeme v Gitu a tvorba nových funkcí přes pull requesty je samozřejmostí.

Budeš pracovat v menším - tříčlenném týmu sestávajícím se ze dvou backend developerů a jednoho kodéra. U nás nečekej žádnou byrokracii, pokud budou tvé připomínky věcné, můžeš jednoduše ovlivnit fungování jednotlivých projektů. 

loga-developer.png

Co bys měl umět?

Měl bys mít velmi dobrou znalost jazyka PHP a objektově orientovaného programování, zkušenosti s konfigurací vývojového prostředí - webové servery, databázové servery, PHP. Znalost alespoň některého z PHP frameworků, ideálně Nette. Neznáš vše zcela dokonale? Nevadí, ale měl bys mít chuť se dále vzdělávat a rozvíjet své schopnosti.

Výhodou bude, pokud budeš mít.

Zkušenosti s tvorbou aplikací v kontejnerech, s nástroji jako je Terraform, Ansible a správou linuxových serverů. Další výhodou bude, pokud Ti nejsou cizí frontend technologie - HTML5, CSS3, JS.

Co Ti nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti a motivující ohodnocení
  • podílení se na zajímavých projektech a příležitosti učit se novým technologiím
  • práce v mladém a přátelském kolektivu
  • individuální přístup, flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • občasný Homeoffice není problém
  • laptop dle výběru a firemní telefon či tarif
  • stravenkovou kartu a další bonusy
  • otevřenost novým technologiím, které ovládáš

Nástup možný ihned nebo po domluvě.

Zaujali jsme Tě? Kontaktuj nás

Kontaktní osoba: Ing. Marek Pinkava, ředitel ICT

Telefon: ​​​​​​​+420 732 767 599 

E-mail:   ​​​​​​​marek@urbitech.cz

Tyto stránky používají k poskytování a zkvalitňování služeb soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informace