Account manager / Odborný konzultant(ka)

Hledáme příjemnou a energickou kolegyni nebo kolegu do našeho týmu společnosti URBITECH na pozici ACCOUNT MANAGER / ODBORNÝ KONZULTANT(KA)! Naší specifikací je tvorba informačních systémů, chytré aplikace a to pro soukromý sektor, veřejnou správu, neziskové organizace a školy.

Pracovní náplň

  • péče o stávající klienty
  • administrativní péče o zákazníky
  • vedení interní komunikace oddělení společnosti
  • zajišťování chodu kanceláře
  • administrativní podpora obchodního oddělení
  • vedení obchodního jednání, školení
  • příprava podkladů pro veřejné zakázky
  • účast na odborných konferencích

tym.png

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání (více vhodné pro VŠ vzdělání)
  • organizační schopnost, logické myšlení, cílevědomost
  • dobrá znalost práce na PC (MS Excel, Word aj.)
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • preciznost, důslednost, schopnost organizace času
  • příjemné vystupování
  • flexibilita - podmínkou (např. občasné školení klienta i mimo pevnou pracovní dobu, účast na vícedenních konferencích)
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič) - podmínkou
  • obecné povědomí a zájem o IT - výhodou
  • praxe na obdobné pozici  - výhodou
  • AJ - výhodou

Nabízíme

  • platové ohodnocení 22.000-30.000 Kč
  • férové jednání a zázemí stabilní společnosti
  • podílení se na dalších zajímavých projektech
  • zaškolíme vás a budeme oporou v začátcích
  • pružnou pracovní dobu
  • příjemný kolektiv
  • moderně vybavené kancelářské prostory
  • pracovní notebook a telefon
  • individuální přístup
  • zajímavou pohyblivou složku mzdy podle výkonu
  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • občasná práce z domova (home office)
  • benefit karta a další bonusy (občerstvení na pracovišti, zvýhodněný mobilní tarif aj.)

Životopis zašlete na email, který je uveden níže

Kontakt
Kontaktní osoba: Silvie Mixová​​​​​​​
Tel.: +420 734 785 912
E-mail: urbitech@urbitech.cz